Poznaj nas

Mateusz

Ola

Klaudia

Jak powstało Aloha Fungi? 
Z potrzeby ciała i serca! Korzenie marki sięgają gabinetu akupunktury i medycyny chińskiej „Jasny Punkt” w Warszawie. 
Jak to się zaczęło? 
Na co dzień robimy akupunkturę, jesteśmy akupunkturzystami i zajmujemy się terapiami holistycznymi opierającymi się na odnalezieniu przyczyny dolegliwości oraz tworzeniu organizmowi przestrzeni do jak najlepszej regeneracji.
 
Szukaliśmy czegoś bezpiecznego, skutecznego, łatwego w przyjmowaniu i w pełni pochodzącego z natury. I tak, raz wypuszczona w świat intencja przyprowadziła nam do naszej praktyki… grzyby! Byliśmy w szoku, jak w tak krótkim czasie odpowiednio dobrane grzyby terapeutyczne mogą dokonać rewolucyjnych zmian w samopoczuciu i zdrowiu naszych podopiecznych. Potem zamarzyło nam się robić to “po swojemu” — chcieliśmy, aby grzyby i informacje o nich były bardziej przystępne i przede wszystkim atrakcyjne — bo te niesamowite organizmy na to zasługują!
 
I tak na naszej drodze pojawił się niezwykły artysta/grafik Marcin Królewicz, którego Jasny poznał na… akupunkturze wyjazdowej właśnie u Marcina w domu! Okazało się, że Marcin tak samo jak my kocha grzyby, a oprócz tego jest najlepszym przykładem na to, że grzyby po prostu działają. Jakimś niezwykłym zbiegiem okoliczności, wymieniliśmy kilka zdań między sobą, nasze wizje spotkały się ze sobą i od początku tworzymy tę markę wspólnie. Od samego początku to połączenie między nami jest niemal tak niezwykłe jak… mycelium!
 
Aloha Fungi jest owocem spotkania kilku osób, a każda z nich ma swoją wyjątkową, osobistą relację z grzybami. Tworzymy tę markę z miłości do grzybów, ale i czystego egoizmu zadbania o siebie. Nasze poszukiwania najlepszych ekstraktów na świecie zaprowadziły nas do decyzji, w której sami postanowiliśmy wziąć pełną odpowiedzialność za proces tworzenia. Wierzymy, że po rewolucji przemysłowej kolejną rewolucją może być rewolucja grzybowa. Dlaczego? O tym będziemy opowiadać wam konsekwentnie w naszej zamkniętej grupie na Facebooku, mediach społecznościowych oraz na żywo. Aloha Fungi są nie tylko najlepszymi produktami z grzybami, ale przede wszystkim to SPOŁECZNOŚĆ osób, które chcą zadbać o siebie i mają świadomość jak ogromną mocą dysponuje natura. Dołączając do nas, dołączasz do potężnego ruchu na całym świecie.
 
Ku chwale zdrowiu!

Posłuchaj co mamy do powiedzenia